Debica Navigator

185/60 R14 82T
Dostępność
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
Opona
GAN Opony całoroczne
oznaczenie M+S
EAN
5452000486189
Numer artykułu
GI-R-271283GA
Prędkość
T: do 190 km/h
Etykieta opony
Opór toczenia C
Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Emisja hałasu 69dB
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
Oznaczenie opon/klasa wydajnościowa

Sprzedajemy nowe opony, które nie są starsze niż 2 lata.

W tym przedziale czasowym, przy użyciu tego samego numeru artykułu, można nabyć od producenta zarówno oznaczone (wyprodukowane po 1.07.2012), jak i nieoznaczone opony (wyprodukowane przed 1.07.2012).

Opony z takim samym numerem artykułu - zarówno oznaczone jak i nieoznaczone - mogą być zamontowane na tej samej osi, ponieważ posiadają identyczne klasy wydajności. Odpowiednie potwierdzenie jest dostępne u zainteresowanych producentów.

Wartości klas wydajnościowych opon są nam przysyłane, łącznie z numerem artykułu oraz kodem IP od producenta. Numer artykułu oraz wartości przekazujemy do naszego klienta, niezależnie pd daty produkcji opony, która nie może być jednak starsza niż 2 lata.

Zwróć uwagę, ze ta opona nie jest oznaczona, ponieważ została wyprodukowana przed 1.07.2012.

In this case, the following efficiency classes are valid: Roll resistance: C, Wet grip: E, Emisja hałasu: 69 dB.

Jeśli opona została wyprodukowana po 1.07.2012, wówczas etykieta znajdująca się z lewej strony tabeli jest ważna.

Opona całoroczna przeznaczona dla kierowców ceniących ekonomiczną jazdę. Navigator jest popularną oponą Dębicy z charakterystycznymi klockami oraz. 6-żebrową budową bieżnika. Rowki obwodowe oraz poprzeczne skutecznie odprowadzają wodę spod czoła opony, dzięki czemu minimalizowane jest ryzyko wystąpienia aquaplaningu.  Zwiększona odporność na ścieranie przyczynia się do wysokich przebiegów przez oponę. Navigator charakteryzuje się niskim poziomem hałasu.

giga-opony.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie

OK cookies.