Vredestein Wintrac Xtreme

215/60 R16 99H XL z listwą ochraniającą felgę (FSL)
Dostępność
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
Opona
WiOpony zimowe
oznaczenie M+S
z symbolem śnieżynki
EAN
8714692107375
Numer artykułu
GI-R-123108GA
Prędkość
H: do 210 km/h
Etykieta opony
Opór toczenia C
Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Emisja hałasu 69dB
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
Najczęściej kupowane razem:
4 x
+ 1 x
Cena całkowita:
zł 2.334
4 x Vredestein Wintrac Xtreme 215/60 R16 99H XL z listwą ochraniającą felgę (FSL) =
zł 552
1 x DeltiGrip Deltigrip eco - Quality Snow Chain for your car =
zł 126
Oznaczenie opon/klasa wydajnościowa

Sprzedajemy nowe opony, które nie są starsze niż 2 lata.

W tym przedziale czasowym, przy użyciu tego samego numeru artykułu, można nabyć od producenta zarówno oznaczone (wyprodukowane po 1.07.2012), jak i nieoznaczone opony (wyprodukowane przed 1.07.2012).

Opony z takim samym numerem artykułu - zarówno oznaczone jak i nieoznaczone - mogą być zamontowane na tej samej osi, ponieważ posiadają identyczne klasy wydajności. Odpowiednie potwierdzenie jest dostępne u zainteresowanych producentów.

Wartości klas wydajnościowych opon są nam przysyłane, łącznie z numerem artykułu oraz kodem IP od producenta. Numer artykułu oraz wartości przekazujemy do naszego klienta, niezależnie pd daty produkcji opony, która nie może być jednak starsza niż 2 lata.

Zwróć uwagę, ze ta opona nie jest oznaczona, ponieważ została wyprodukowana przed 1.07.2012.

W tym wypadku obowiązują następujące klasy wydajnościowe: Opór toczenia: E, Przyczepność na mokrej nawierzchni: C, Emisja hałasu: 69 dB.

Jeśli opona została wyprodukowana po 1.07.2012, wówczas etykieta znajdująca się z lewej strony tabeli jest ważna.

Wintrac xtreme jest pierwszą zimową oponą zaprojektowaną przy współudziale Giugiaro Design. Agresywne, sprężyste linie nadają bieżnikowi w kształcie litery „W” mocny wygląd. Przy tworzeniu opony Wintrac xtreme firma Vredestein za szczególnie ważne uznała właściwe rozmieszczenie i kształt rowków w bieżniku. Technologia Optimum Silica Processing™ (OSP™) jest metodą stosowaną w produkcji komponentów mieszanki bieżnika, poprawiającą zachowanie się opon zimą i przyczepność na mokrych nawierzchniach. Dodatkowo równomierny rozkład ciśnienia w części opony mającej styczność z podłożem, zapewnia jednakowe zużycie, dzięki czemu zostaje zapewniony niski poziom hałasu w trakcie całego okresu użytkowania opony.