Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Uwaga: Ceny dotyczą opon bez felg. Wzór bieżnika może różnić się w zależności od wymiarów opony.
Dunlop

Dunlop Sportmax Mutant

160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C

Dunlop - Marka pochodząca z USA z wielkimi tradycjami. Obecnie należąca do Goodyear w Europie oraz Sumitomo w Azji. Opony klasy HP i UHP.

Rozmiar opony
160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C 
Dostępność
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
Prędkość
(W): Zatwierdzony  ponad 270 km/h
EAN
4038526267665
Numer artykułu
GI-R-132372GA
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych

Dodaj produkt do porównania

Z zaufaniem w zakręt.

W klasie Supermoto nie chodzi o to, aby szybko jeździć na prostej. Raczej chodzi o to, aby prawidłowo układać się na zakrętach i w razie potrzeby wykonać poślizg kontrolowany. Design bieżnika na przednim i tylnym kole modelu Sportmax Mutant pomoże Ci pozostać w granicach, jeśli chcesz być na drodze w pobliżu pogranicza. Duża powierzchnia styczna i lekki karkas dbają o najlepszą reakcję w tej klasie, przewidywalność i natychmiastową reakcję podczas kierowania.

Główne zalety:

  • Lekka konstrukcja, specjalne położenie karkasu na przednim kole oraz technologia bezszwowego opasania na tylnej oponie
  • Duża powierzchnia styczna ułatwia zwrotność i optymalne panowanie nad pojazdem przy poślizgu kontrolowanym
  • Agresywny wzór bieżnika umożliwia osiąganie wysokiej wydajności w każdych warunkach, nawet przy umiarkowanym zastosowaniu w terenie

Specjalne mieszanki bieżników oferują trwałość i doskonałą przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni.

Opony przeznaczone do lżejszych motocykli z serii supermoto zaporojektowane do różnych warunków drogowych jak i jazdy w terenie.

Lekka powłoka zewnętrzna, specjalna, jednowarstwowa konstrukcja opon przednich i konstrukcja bezkońcowego opasania (JLB) opon tylnych, połączona z bieżnikiem o bardziej otwartym wzorze, zapewnia niezrównaną miękkość. Opony te przeznaczone są do lżejszych motocykli z serii supermoto.

Szeroka powierzchnia styku, łatwość prowadzenia i zwrotność, a do tego pełna kontrola podczas pokonywania zakrętów. Specjalne mieszanki gumowe bieżnika przedniej i tylnej opony, zapewniają trwałość i przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Agresywny wzór bieżnika zapewnia doskonałe osiągi w każdych warunkach, również podczas jazdy w terenie.

*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych

Newsletter giga-opony.pl

Zapisz się do newslettera już teraz i nie przegap żadnej oferty!
✓Najlepsze oferty ✓Wyniki testów i nowości o produktach ✓Wskazówki i porady