Sava Adapto HP

205/55 R16 91H
Dostępność
dostępny
Opona
GAN Opony całoroczne
oznaczenie M+S
z symbolem śnieżynki
EAN
5452000597243
Numer artykułu
GI-R-307643GA
Prędkość
H: do 210 km/h
Etykieta opony
Opór toczenia C
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Emisja hałasu 69dB
zł 321
Bezpłatna dostawa!*
Unijna etykieta na opony / klasy efektywnoœci

Sprzedajemy nowe opony, które nie są starsze niż 2 lata.

W tym przedziale czasowym, przy użyciu tego samego numeru artykułu, można nabyć od producenta zarówno oznaczone (wyprodukowane po 1.07.2012), jak i nieoznaczone opony (wyprodukowane przed 1.07.2012).

Opony z takim samym numerem artykułu - zarówno oznaczone jak i nieoznaczone - mogą być zamontowane na tej samej osi, ponieważ posiadają identyczne klasy wydajności. Odpowiednie potwierdzenie jest dostępne u zainteresowanych producentów.

Wartości klas wydajnościowych opon są nam przysyłane, łącznie z numerem artykułu oraz kodem IP od producenta. Numer artykułu oraz wartości przekazujemy do naszego klienta, niezależnie pd daty produkcji opony, która nie może być jednak starsza niż 2 lata.

Zwróć uwagę, ze ta opona nie jest oznaczona, ponieważ została wyprodukowana przed 1.07.2012.

Emisja hałasu: 69 dB.

Jeśli opona została wyprodukowana po 1.07.2012, wówczas etykieta znajdująca się z lewej strony tabeli jest ważna.

Dobra przyczepność i hamowanie w każdych warunkach. W oponie Sava adapto HP zastosowano specjalną mieszankę gumową, która zapewnia utrzymanie dobrej przyczepności niezależnie od pogody. Zaokrąglone barki opony zwiększają przyczepność na śniegu. Symbol płatka śniegu oznacza, że Sava adapto hp spełnia rygorystyczne branżowe normy decydujące o zaliczeniu opon do zimowych.

Bardzo dobre prowadzenie na suchych, mokrych i oblodzonych drogach. Ciesz się możliwością sportowej jazdy w deszczu, słońcu i na śniegu. Opona przystosowuje się do sezonowych zmian pogody: latem zapewnia odpowiedni poziom sztywności, podczas gdy zimą zwiększa swoją elastyczność.

Odporność na aqualaning. Ciesz się pewnością prowadzenia na mokrych drogach. Kierunkowy bieżnik wyposażono w szerokie rowki skutecznie usuwające wodę, co zmniejsza ryzyko aquaplaningu.

Cicha i komfortowa. Specjalnie opracowany wzór bieżnika zmniejsza poziom emitowanego hałasu, poprawiając komfort jazdy.

giga-opony.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie

OK cookies.