Yokohama Advan Neova (AD08)

205/50 R17 89W
Dostępność
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
Opona
SoOpony letnie
EAN
4968814769574
Numer artykułu
GI-D-114940GA
Prędkość
W: up to 270 km/h
Etykieta opony
Opór toczenia F
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Emisja hałasu 75dB
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
Oznaczenie opon/klasa wydajnościowa

Sprzedajemy nowe opony, które nie są starsze niż 2 lata.

W tym przedziale czasowym, przy użyciu tego samego numeru artykułu, można nabyć od producenta zarówno oznaczone (wyprodukowane po 1.07.2012), jak i nieoznaczone opony (wyprodukowane przed 1.07.2012).

Opony z takim samym numerem artykułu - zarówno oznaczone jak i nieoznaczone - mogą być zamontowane na tej samej osi, ponieważ posiadają identyczne klasy wydajności. Odpowiednie potwierdzenie jest dostępne u zainteresowanych producentów.

Wartości klas wydajnościowych opon są nam przysyłane, łącznie z numerem artykułu oraz kodem IP od producenta. Numer artykułu oraz wartości przekazujemy do naszego klienta, niezależnie pd daty produkcji opony, która nie może być jednak starsza niż 2 lata.

Zwróć uwagę, ze ta opona nie jest oznaczona, ponieważ została wyprodukowana przed 1.07.2012.

W tym wypadku obowiązują następujące klasy wydajnościowe: Opór toczenia: E, Przyczepność na mokrej nawierzchni: C, Emisja hałasu: 75 dB.

Jeśli opona została wyprodukowana po 1.07.2012, wówczas etykieta znajdująca się z lewej strony tabeli jest ważna.

ADVAN Neova AD08 — szybkość stała się jeszcze szybsza

Zwiększona przyczepność i trwałość

NOWA MIESZANKA MS (Z MIKROCZĄSTECZKAMI KRZEMIONKI) Z H.D.C. (HIPERGĘSTYM WĘGLEM)

Zaawansowana mieszanka bieżnikowa firmy YOKOHAMA zapewnia niespotykaną przyczepność opony na drodze w warunkach mokrych i suchych, zmniejszając przy tym zużycie bieżnika.

WKŁADKI STALOWE W ŚCIANACH BOCZNYCH

Specjalnie umieszczone stalowe wkładki ułatwiają zapobieganie bocznym ugięciom, zapewniając doskonałą kontrolę prowadzenia i lepsze właściwości podczas pokonywania zakrętów.

ZOPTYMALIZOWANE WYPEŁNIENIE STYKOWE

Niski stosunek pustych przestrzeni do bieżnika zapewnia większy styk gumy z nawierzchnią, umożliwiający maksymalizację osiągów.

SZYBKO REAGUJĄCE BLIŹNIACZE ŻEBRA

Te faliste środkowe żebra zwiększają stabilność i zapewniają błyskawiczną reakcję na układ kierowniczy podczas jazdy z dużą prędkością. Zewnętrzne ściany żeber są zaokrąglone, zmniejszając nierównomierność zużycia bieżnika.

MONOBLOKOWY BARK BIEŻNIKA Z KANAŁAMI HYDROARC

Bardzo szerokie bloki barku bieżnika zapewniają ciągły kontakt gumy z nawierzchnią, umożliwiający uzyskane lepszej stabilności bocznej podczas pokonywania zakrętów z dużą prędkością. Unikatowo ukształtowane kanały HydroARC skutecznie odcinają przepływ wody, zapewniając doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni.

TECHNOLOGIA 'ROWEK W ROWKU'

Małe wycięcia w ścianach rowka ułatwiają skuteczną dystrybucję obciążeń wynikających z naprężeń, minimalizującą nierównomierne zużycie.

Ważne instrukcje dotyczące konserwacji i użytkowania:

Opona ADVAN Neova AD08 została opracowana z zastosowaniem mieszanki dla wysokich osiągów, która staje się w niskich temperaturach krucha i dlatego nie należy jej w pewnych warunkach używać. W celu utrzymania charakterystyk w aspekcie osiągów i zapobieżenia uszkodzeniom opon lub mienia bądź obrażeniom ciała, opony ADVAN Neova AD08 muszą być przechowywane bądź używane w temperaturach nie niższych -10°C (14°F).